MRD Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

116x130

MRD

Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi

PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

226x70

ŞİRKET HAKKINDA

MRD Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. genç oluşumlu bir güvenlik şirketi olarak İstanbul’da kuruldu ve önemli firmaların güvenlik hizmetlerini ve genel destek hizmetlerini de vermekteyiz.

 

Eğitimli özel güvenlik görevlisi ve uzman yönetici kadrosuyla avm,market,site(konut),hastane,okul,banka,müze,spor salonları, standyum,belediyeler,kamukurumları, fabrikalar, işyeriinşaat alanları,gibi iş alanlarında müşterilerine layık oldukları güvenilir,kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Güvenlik sektörü içinde bulunan ve faaliyet gösteren MRD ÖZEL GÜVENLİK  kapsamlı , kaliteli, profesyonel hizmet vermek amacıyla hizmet öncesi ve hizmet içindeki eğitime, personellerine büyük önem göstermekte ve personel alımına oldukça titiz ve seçici davranmaktadır. Bunun sebebi güvenlik sektöründe verilen hizmetin kaliteli olması, personelin deneyim ,tecrübe ve yeterliliğine bağlıdır. Bu sebeple iyi ve kaliteli bir eğitimin bu sektörde güven ve kaliteyi getireceğine inanıyoruz. Tüm çalışanlarımız ile birlikte daha kaliteli, daha güvenilir, rekabete dayalı sağlam temellere dayanan uzun solukla çalışmalarımız devam edecektir.

 

MRD ÖZEL GÜVENLİK sizlerden aldığı güven ve iç dinamizmi ile yine sizlerle en iyiyi en güzeli yakalamanın farklılığını hisettirerek güvenli, kaliteli ve huzur dolu bir ortam sağlamanın çabası içinde olacak ve sizlerle beraber daha büyük başarılara imza atacaktır.