MRD Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

116x130

MRD

Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi

PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

226x70

DİĞER HİZMETLERİMİZ

TESİS YÖNETİMİ

 

Modern dünyada Tesis Yönetimi denilince akla Profesyonel Yönetim şirketleri gelmektedir. Mavisu Servis Yönetim Danışmanlığı ve Sosyal Hizmetler Ltd. Şti. bunun öncülerinden biri olmakla beraber yıllardan gelen deneyim ve birikimiyle Türkiye’deki tesis yönetimi kavramına birçok yenilikler getiren özelliği ile de dikkat çekmiştir.

 

Mavisu Servis Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerinin sağlayacağı başlıca avantajlar şunlardır.

 

- Zaman ve Maliyet Tasarrufu

- Kaliteli insan Kaynağının ve Tecrübesinin getirdiği katma değer

- Tesislere atanan kalifiye yöneticilerin; sevk ve idarede olası olumsuz durumları önceden tespit etmesi ve önlem alması sayesinde Risklerin minimuma indirilmesi

 

İyi bir Yönetim İçin;

 

Tesis Yönetimi işi basite alınamayacak kadar ciddi, tecrübe ve birikim isteyen son derece önemli bir iştir. Profesyonel kadrolar ile bu işlerin yapılması hem Tesisin hem de 3. şahısların güvenliği ve konforunu etkileyecek, ayrıca maddi konularda da oldukça tatminkâr bir avantaj getirecektir.

 

1. Yönetilen tesisin özelliklerinin çok iyi bilinmesi,

2. İleriye yönelik öngörüler

3. Planlı programlı çalışılması ve teknolojiden istifade edilmesi,

4. Yüksek İletişim becerisi ile kuralların kesin olarak uygulanması,

5. Hukuk, Muhasebe ve Halkla ilişkiler konularının iyi bilinmesi,

6. Düzenli ve anlaşılabilir kayıtların oluşturulması,

 

MUHASEBE HİZMETLERİ

 

Yıllık Bütçe kapsamında belirlenen aidatın Tesis veya İşletme  sahiplerine, kiracılarına veya kullanıcılara duyurulması, toplanması ve kayıt altına alınması işlemleri için yeterli muhasebe bilgisine sahip, ilgili mevzuatı bilen ve gerekli programları kullanabilen yetkin bir personel görevlendirilir.

 

Tesis veya işletmede görev alan tüm personellerin Bordalama, SGK bildirimleri Resmi Kurum ve Kuruluşlara yapılan tüm bildirimler, kanunlar çerçevesinde eksiksiz kayıt altına alınır ve gerekli tüm resmi kurumlara bildirimleri sağlanır.

 

Firmamız her an Tesisin veya İşletmenin genel mali son durumunu yönetime sunmak üzere kayıtların güncel, verilerin eksiksiz toplanmasını sağlayacaktır.

1099x200

HER YER TERTEMİZ - TEMİZLİK HİZMETLERİ

Temizlik Hizmetlerinde şirketimiz günümüzün en modern teknolojisi ile donatılmış ve konularında özel olarak eğitilmiş personeli ile her türlü ihtiyaca hijyenik çalışma şartları içersinde cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. Bu konuda öncelikle dikkat edilen hususlardan biri kullanılan ürünlerin ve kimyasal maddelerin insan ve çevre sağlığına uygun standartlarda olmasıdır. Binayı temizlerken doğayı kirleten temizlik anlayışını kabul etmeyen şirketimiz bütün uygulama alanlarında doğa dostu ürün ve yöntemleri kullanmayı ilke edinmiştir.

TEMİZLİK PERSONELİ

 

Evinizde, işyerinizde günlük, aylık gibi periyodik aralıklarla temizlik hizmetlerinde size yardımcı olacak elemanın güvenilir, deneyimli olması; sizin, eşyalarınızın ve yakınlarınızın güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Şirketimiz sizlere en iyi hizmeti sunacak güvenle çalıştırabileceğiniz personeli titizlikle temin eder.

 

EV TEMİZLİĞİ

 

Ev temizliği hizmetlerimizin önemli bir bölümünü kapsamaktadır. İhtiyaca göre günlük personel temini veya evinizin büyüklüğüne göre ekipler halinde hizmet vermekteyiz.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

 

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Taşınma öncesi ve sonrası boş mekanların temizliğini kapsar.

 

Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız… Her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın biz yanınızdayız.

 

Özel aparat ve malzeme ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğine apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dâhildir. Tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde işlerin tamamını anahtar teslimi titizlik ile yerine getirir.

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

 

Her türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerinin vinç veya asansör ile temizliği yapılmaktadır. Binanızın konumuna göre vinç yardımı, dağcı camcı, asma sepet, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir. Firma Yönetimi, tecrübeli personel, doğru kimyasal, teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

OFİS VE BÜRO TEMİZLİĞİ

 

Zincir ve butik mağazalarınızın temizliği, Ofisinizin rutin temizliği ve aylık genel temizlik hizmetleri profesyonel ekiplerimizle siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermekteyiz. Ayrıca sürekli mesaiye gelebilecek tecrübeli personelleri de istihdam etmekteyiz. Ofis temizlik hizmetimiz günlük veya bir defaya mahsus olduğu gibi haftalık ve aylık hizmet temizliğin sürekliliği sağlanır. Ofis temizliğinde verdiğimiz hizmet detayları; Camların silinmesi, duvarların silinmesi, mobilyaların tozunun alınması, çöplerin toplanması, lavabo ve wc lerin temizlikleri, merdiven ve asansör temizliği, zemin temizliğinden oluşmaktadır.

OFİS KOLTUĞU TEMİZLİĞİ

 

Ofislerimizde kullandığımız ve hijyen noktasında önemli yer alan sandalye, koltuk ve oturma gruplarının temizliği konusunda profesyonel ekibimiz sizlere destek vermektedir.

OFİS EKİPMAN TEMİZLİĞİ

 

Ofislerimizde kullandığımız bilgisayar, laptop, monitör ve fax cihazları gibi ekipmanların yerini değiştirmeden ve çalışmasına engel olmadan temizlenmesi gibi hizmetler veren şirketimiz profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir.

HALI - KOLTUK TEMİZLİĞİ

 

Halılarınız özel makineler ile türüne ve iplik çeşidine göre temizlenmektedir. Bu şekilde halılarınızın ilk günkü parlaklığı, canlılığı ve ömrünü korur. Halılarınız sizin tercihinize göre evinizde veya fabrikamızda özel makineler ve dezenfekte edici temizlik malzemeleri ile temizlenir. Fanlarla kurutulan halılar, açık havadaki toz, duman ve egzoz kirliliklerinden etkilenmeden kurutulur. Halılar kuruduktan sonra taranır, son kontrolleri yapılır, parfümlenir ve ambalajlanır. Halılarınız temizlenirken sizin, bebeğinizin yada evcil hayvanınızın sağlığına zarar vermeyecek cevre dostu temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

 

Koltuk ve sandalye yıkama halı yıkamada olduğu gibi fırçalama püskürtme ve emme sistemi ile yapılır. Koltukları yıkamadan önce lekeleri özel kimyasallarla çıkarılır.

Yumuşak bir fırçayla kumaş yıpratılmadan şampuanlı su ile fırçalanır. Fırçalama yapılırken oluşan kirli su vakumlu makine ile emdirilir.  Koltuklara temiz su verilir, tekrar iyi bir şekilde emdirilerek kurumaya bırakılır. Kuruma süresi yaklaşık 2 saattir.

ZEMİN TEMİZLİĞİ VE BAKIMI

 

Zemin bir mekanın en çok kullanılan ve bu nedenle de en çok temizliğe ihtiyaç duyan bölgesidir. Zeminin cinsine göre polimerize yada kristalize vb. cila uygulaması yapılmakta, bu işlem hem yerinizin hijyeni açısından hem de dış görünüş açısından çok önemli bir uygulama sayılmaktadır.

 

Mermer, kalebodur, taş, fayans gibi ıslak zemin tabir edilen sert zemin kaplamalarının uzun süre temizlenmemesi sonucu oluşabilecek kir sadece silme yöntemi ile başa çıkılamayacak bir hale gelir. Derz aralarına biriken kir hem sağlık açısından hem de görüntü kirliliği açısından sorun teşkil eder. Bu tür zeminler, endüstriyel tip makinelerle fırçalama-ovma işlemi ile yıkanarak, sanayi tipi ıslak-kuru vakumlar yardımı ile pisliği çekilir. Metrekare olarak çok büyük zeminler için otomat tabir edilen yıkayıp aynı anda pis suyu çeken makineler kullanılarak temizlenir.

Tadilat ve inşaat sonrası zemin temizliğinde boya, harç vb. inşaat atıkları ve kaba çöpler toplanır. Oluşmuş olan harç, boya kalıntılarının kazıma yöntemi ile kabası alınarak sanayi tipi makineler ve kimyasallar yardımı ile yıkaması yapılır. Parke zeminlerin temizliğinde parkenin türüne uygun malzemeler kullanılır.

OTEL VE RESIDANCE HİZMETİ

 

Otel ve Residence temizlik hizmetleri için görevlendirilen ekipler konusunda tecrübeli, İngilizce konuşabilen ve eğitimli personelden oluşmaktadır.

İŞMERKEZİ VE PLAZA TEMİZLİĞİ

 

Firmamız ticaret ve iş merkezleri ile plaza gibi binaları rutin yada aylık bakım gerektiren temizliğini yapar.

AVM TEMİZLİĞİ

 

Alışveriş merkezleri, her gün binlerce insanın girip çıktığı mekanlar olması sebebi ile en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekanda hizmet vermenin zorluğunun bilincinde olan firmamızın, öncelikli hedefi Avm içersindeki müşterileri rahatsız etmeden en kolay ve pratik temizliği sunmaktır.

 

Alışveriş Merkezi içi ve ortak alanları, yemek alanlarının temizliği, sabit ve yürüyen merdiven temizliği, cam korkulukların temizliği, asansör ve metal yüzey temizlikleri, çöp merkezlerinin temizliği, açık ve kapalı otopark temizliği kaliteli ürün ve ekipmanla sağlanmaktadır. Müşterilerin rahatsız olmaması adına hazırlanan vardiyalı programlar, gece ekibinin dip-cila uygulamaları ile kesintisiz hizmet veren firmamız, Avm içi mağazaların periyodik genel temizlik ve cam silinmesi hizmetlerini de üstlenmektedir.

MAĞAZA VE MARKET TEMİZLİĞİ

 

Butik mağazalarınız ve showroomlarınıza kaliteli ve ekonomik bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Mağaza Temizlik hizmetimizde en teknolojik ürün ve cihazları kullanmaktayız.

 

FABRİKA TEMİZLİĞİ

 

Fabrikanın faaliyet alanına göre değişiklik gösterebilmektedir. İhtiyaca göre kullanılacak malzemeler ile ekipman belirlenmekte ve profesyonel hizmet verilmektedir.

 

Gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde endüstriyel kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik uygulamalarında değişiklik gösterebilmektedir.

 

HASTANE TEMİZLİĞİ

 

Hastane temizliğinde dikkate aldığımız en önemli unsur tüm alanların sadece temizlenmesi değil ayni zamanda %100 hijyenik olmasının sağlanmasıdır. Ayrıca Hastane temizliklerinde insan sağlığına zarar vermeyen, Avrupa Birliği ve Türkiye de  onaylı doğal temizlik ürünleri ile temizlik yapılmaktadır.

 

OKUL DERSANE TEMİZLİĞİ

 

Okul, dershane ve benzeri eğitim kurumları için periyodik veya siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda süreli personel temin ederek en üst kalitede hizmet verilmektedir.

Ayrıca günlük, dönemsel veya sezon temizliği uzman kadromuz ve gerekli makine ve ekipman kullanarak yapılmaktadır.

 

İBADETHANE TEMİZLİĞİ

 

Her türlü ibadethane için temizlik vazgeçilmez ilkelerden biridir. Bu ilkenin bilincinde olarak şirketimiz Halı, çiniler ve her ebattaki avizeyi ayrıntılı olarak temizler.

 

İLAÇLAMA HİZMETİ

 

Önceliğimiz insan sağlığına önem vermektir. Sağlıklı, kaliteli, ekonomik, koku, leke ve iz bırakmayan ilaçlama için Dünya Sağlık örgütü (WHO), Sağlık Bakanlığı, TSE mevzuatlarına uygun onaylı tedarikçilerin ilaçları kullanılmaktadır.

 

HAVUZ

 

Açık, Kapalı veya süs havuzlarını temiz, berrak ve sağlıklı tutmak amacıyla kimyasal dengesi sağlamak, istenmeyen kirler, tozlar, partiküller ve yabancı maddelerden arıtmak üzere gerekli işlemler yapılmaktadır. Periyodik olarak havuz suyunun tahlilleri yapılarak sonuçlarına göre havuz ilaçlamasının yapılması sağlanmaktadır

 

BAHÇE

 

Tesise ait yeşil alanlar ile tesisi çevreleyen imar yollarındaki yeşil alanların sulanması, çimlerin biçilmesi, ağaçların budanması, mevsimlik çiçeklerin dikilmesi, yabani otların ayıklanması, bahçe bakımı, gübreleme ve zirai mücadele yapılması, yürüme yollarının ve merdivenler ile bahçe duvarlarının bakımı, temizliği işleri yürütülür.

Ayrıca bu tür yerlerin kar, su taşkını gibi olumsuz hava şartlarından korunması hizmetlerini kapsar.